KONST / Litografier / Färglitografi 12826412
nr 1282 6412
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Träd, signerad. Motivet: 23x33 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:16:14
100 kr
150 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren